acheter cialis en ligne

Інноваційні підходи до освітнього процесу в ДНЗ "Родзинка"

Bee Painter

09 лютого 2017 року дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 280 " Родзинка" Запорізької міської ради Запорізької області презентував свій досвід роботи слухачам курсів КЗ "ЗОІППО" ЗОР - вихователям ДНЗ Запорізької області.

Завідувач ДНЗ Різченко Тамара Олександрівна і методист Білецька Олена Павлівна привітали гостей і ознайомили з родзинками педагогічного досвіду колективу. 

 З теплотою та мудрістю керівника Тамара Олександрівна розповіла про професійне становлення і зріст кожного педагога ДНЗ та провела для гостей екскурсію з ознайомлення з розвиваючим середовищем дошкільного закладу. Кожен куточок ДНЗ вразив гостей високим професіональним ставленням до розвитку дитини, пошуком інноваційних підходів, педагогічною творчістю, доброзичливістю колективу.

Олена Павлівна познайомила з проектною діяльністю дошкільного закладу з екологічного виховання, системою навчально-виховної роботи, яка складається з різних цікавих форм. Із захопленням слухачі курсів сприйняли заключне свято проекту "День Землі". Музичний керівник, хореограф та інші працівники ДНЗ приєдналися до спогадів про свято, яке стало подією  для всіх робітників ДНЗ, дітей, батьків, усього Шевченківського району.

Своїми педагогічними здобутками поділилися вихователі. З високою професійною майстерністю вони провели заняття, які надихнули дітей на дослідництво і творчість!

Вихователь групи дітей старшого дошкільного віку Слинявчук Наталя Вікторівна провела заняття за освітньою лінією "Дитина у природному довкіллі".  Проектна діяльність з екологічного виховання дозволила дітям на високому рівні засвоїти уявлення про особливості зимової пори року, розвинути вміння розпізнавати птахів, сформувати культуру бережливого ставлення до пернатих друзів, викликати стійке бажання дбати про них. Дослідницька діяльність, ігрові вправи з активізацією емоційно-почуттєвої сфери дітей, використання інформаційно-комп'ютерних технологій, практична діяльність з наповненням годівничок для птахів викликала в дошкільників не лише великий інтерес до пізнання оточуючої природи, а й дозволила виявити активні дії та почуття щодо її збереження.

Вихователь групи дітей старшого дошкільного віку Сергієва Ірина Станіславівна провела інтегроване заняття за освітніми лініями "Дитина в соціумі", "Дитина у світі культури". 

Тема любові до рідного міста об'єднала маленьких патріотів у художній справі. Ідея вихователя - обдарованого майстра-художника - перетворила групу на справжню художню майстерню, де кожна дитина знайшла справу за бажанням і на очах гостей створила прикрасу для оформлення символу любові.

Любов і краса, доброта і щирість, турбота про розвиток кожної дитини - створюють комфортне освітнє середовище в дитячому садочку "Родзинка".

 

Детальніше дивись на сайті КЗ «ЗОІППО ЗОР», кафедра дошкільної освіти, рубрика «НОВИНИ»  https://mkkdo.jimdo.com/

Про нас

НАША МІСІЯ: «Бути поруч з дитиною!

Розвивати в неї здібності бачити, чути і сприймати природу, жити у гармонії і з світом, і з собою.»

НАША МЕТА: Забезпечення умов для гармонійного розвитку та формування особистості дитини. Виховання екологічно відповідальних, соціально активних, гідних громадян, від яких залежить майбутнє України та збереження життя на Землі

twittergallerycontact