acheter cialis en ligne

День знань (1 вересня) в «РОДЗИНЦІ»

Bee Writer

 

 

 

 

 

 

 

 

У садочку радісно і квітно                                                                   

Чути передзвін дитячих голосів.                                            

Завітав у «Родзинку» вересень привітний,                                             

І приніс День Знань для малюків.

Засмагле літечко, прощай !
    В віконце вересень постукав.
     В країну Сонця , Миру, Знань
        він поведе сьогодні всіх за руку

1 Вересня - початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Діти та педагоги нашого садочку урочисто відзначили   перший день золотої осені веселим  святом, зміст якого  був направлений на виховання у дошкільнят патріотичних почуттів, гордості за нашу Україну, бажання бути вільними і незалежними, багатими та працьовитими.

День знань у дитячому садку вимагав ретельної підготовки. Музичний керівник  підготувала  сценарій.Зал святково прикрашений яскравими кульками та квітами. Діти та дорослі одяглися в національні костюми та прикраси. Під звуки відомих пісеньок дошкільнята танцювали, грали в народні ігри, читали вірші про рідний край, ділилися своїми думками про те, як берегтимуть природу Батьківщини,  коли виростуть.

 

А ще радісними  і цікавими  були перші заняття в кожній віковій групі.

Подробнее...

Інноваційні підходи до освітнього процесу в ДНЗ "Родзинка"

Bee Painter

09 лютого 2017 року дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 280 " Родзинка" Запорізької міської ради Запорізької області презентував свій досвід роботи слухачам курсів КЗ "ЗОІППО" ЗОР - вихователям ДНЗ Запорізької області.

Завідувач ДНЗ Різченко Тамара Олександрівна і методист Білецька Олена Павлівна привітали гостей і ознайомили з родзинками педагогічного досвіду колективу. 

Подробнее...

Новости

Flying Boy

новости

10 жовтня 2018 року на базі ДНЗ 280 " Родзинка" було проведено семінар- тренінг з теми "Проект "Впевнений старт" (освітня програма для дітей старшого дошкільного віку та навчально- методичне забезпечення до неї). Кузь Ганна Володимирівна, вихователь- методист ЦРД " Надія" ознайомила молодих педагогів з концепцією, змістом і методикою роботи за програмно- методичним комплексом "Впевнений старт".

Переглянути фото https://www.facebook.com/351094065271106/photos/pcb.714961122217730/714960845551091/?type=3&theater

 

Про нас

НАША МІСІЯ: «Бути поруч з дитиною!

Розвивати в неї здібності бачити, чути і сприймати природу, жити у гармонії і з світом, і з собою.»

НАША МЕТА: Забезпечення умов для гармонійного розвитку та формування особистості дитини. Виховання екологічно відповідальних, соціально активних, гідних громадян, від яких залежить майбутнє України та збереження життя на Землі

twittergallerycontact